Warsztaty dla Rodziców w Fundacji ARS

„Wychowanie bez błędów nie istnieje. […] I nie tylko nie istnieje, lecz wręcz nie powinno istnieć. Rodzice są ludźmi. Popełniają więc błędy i nie wiedzą wszystkiego. Natomiast odpowiedzialni rodzice nie są mitem. Przeciwnie. Dzieci mają prawo do odpowiedzialnych rodziców. Przyznawanie się do błędów albo niewiedzy jest prawidłowym zachowaniem ze strony rodziców. Powinno ono zarazem być uzupełnione przez dążenie do naprawiania błędów oraz poszukiwania odpowiedzialności”.
J.G. Woititz

Czy zdarza Ci się odczuwać niemoc i frustrację? Masz poczucie, że dziecko w ogóle nie słucha tego, co do niego mówisz? Mamy dobre wieści: dobrej komunikacji można się nauczyć, a wychowanie może stać się prostsze. Tutaj, w Fundacji Ars dbamy o edukację dzieci i chcemy także zadbać o rodziców!

Dlatego zapraszamy Was, drodzy rodzice na bezpłatne warsztaty, w trakcie których rozmawiać będziemy na następujące tematy:
• Kary i nagrody jako metoda wychowawcza? Dlaczego nie jest to dobry pomysł i jakie mamy alternatywy? Wyznaczanie granic i zapewnianie poczucia bezpieczeństwa
• Jak radzić sobie z trudnymi uczuciami i zachowaniami? Jak reagować na zachowania agresywne?
Odpowiedzi na te pytania będziemy szukać wraz z psychologami: Dominiką Jurgiel, Weroniką Domańską i Zuzanną Kasztelan, na co dzień związanymi z naszą fundacją.

Warsztaty odbędą się 22.05.2019 w godzinach od 16 do 18.

Udział w warsztatach jest BEZPŁATNY!
Liczba miejsc ograniczona.

Zapraszamy do dołączenia, do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/635815943587125/

Zapisy drogą e-mailową na adres: warsztaty@ars.org.pl oraz za pośrednictwem facebooka.
Kontakt: 577 620 888
ul. Nowowiejskiego 15/15 a

Zapraszamy!