Urodziny dla dzieci

Urodziny dla dzieci! Masz dość kulek i placów zabaw bez indywidualnego podejścia do dzieci? Twoje dziecko interesuje się traktorami, przebierankami, lubi śpiewać lub ma inne ciekawe zainteresowania? Chciałbyś zorganizować fajne urodziny dla Twojego dziecka i jego przyjaciół z przedszkola lub szkoły? Fundacja Ars to miejsce, którego szukasz!

Jesteśmy doświadczoną, działającą 14 lat fundacją prowadzącą działania na rzecz dzieci. Prowadzimy półkolonie i warsztaty dal szkół i przedszkoli a także urodziny dla dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko spędziło z nami czas kreatywnie i twórczo. Chcemy także, aby każdy solenizant był potraktowany w sposób wyjątkowy. Dlatego zawsze tworzymy indywidualne scenariusze zajęć, by przyjęcie urodzinowe było dla dzieci niezapomniane. Wspólnie jesteśmy w stanie spełnić urodzinowe życzenia Waszego dziecka!

Z czego korzystamy:

 • Animacje i zabawy

Jest to blok oryginalnych, dostosowanych do wieku zabaw ruchowych pozwalających na wykorzystanie niekończącej się energii dzieci. Doświadczenie zdobywane przez lata utwierdziło nas w tym, że proste i atrakcyjne gry, powodują uśmiech i radość u dzieci, a przy tym uczą współpracy z innymi oraz kreatywności.

 • Warsztaty artystyczne i rękodzielnicze

Zajęcia, podczas których oferujemy możliwość rozwoju zdolności artystycznych i manualnych. Na warsztatach poznamy profesjonalne techniki i materiały plastyczne i zdobnicze, wykorzystamy materiały dekoracyjne, recyklingowe, malujemy przy sztalugach. Poprzez zabawę chcemy zachęcić dzieci do poszukiwania własnej formy wyrazu.

 • Bal/Dyskoteka

Zorganizujemy dla Twojego dziecka bal tematyczny. Puścimy wodze fantazji poznając odległe zakątki dziecięcej wyobraźni. Wymyślimy przebrania, wystrój Sali, dobór muzyki i atrakcji.Jeśli Bal to za dużo, możemy przygotować blok zabaw muzycznych do ulubionych utworów danej grupy wiekowej 🙂

 • TALENT SHOW

Grupa rówieśnicza solenizanta jest energiczna i ma mnóstwo zainteresowań. Tym lepiej! Zorganizujmy dla nich Talen Show. Na profesjonalnej scenie zaprezentują talenty wokalne, muzyczne, akrobatyczne czy piłkarskie.

 • Teatr cieni

Wspólnie z dziećmi przygotujemy teatr cieni. Wykonamy kukiełki, napiszemy scenariusz oraz przygotujemy scenografię. Na koniec urodzin dla rodziców wystawimy sztukę teatralną zrealizowaną przez dzieci. Na takich urodzinach w 100 % stawiamy na działania teatralne. Efekty naszych prac mogą obejrzeć rodzice.

 • Pokaz mody

Zaprojektuj, stwórz i zaprezentuj własną kreację na czerwonym dywanie przy blasku reflektorów. Podczas urodzin zabawimy się w projektantów mody. Z zapomnianych ubrań stworzymy niezapomnianą kolekcję dla każdego. Dobierzemy odpowiedni makijaż (farby do malowania twarzy) a całość zwieńczymy pokazem mody.

 • Eko-design

To zadanie dla prawdziwych kreatorów, mających głowę pełną artystycznych wizji. Przy wykorzystaniu materiałów wtórnych, w tym kartonowych klocków, wykonamy z dziećmi przestrzenne prace o nowatorskim charakterze .

 • Kino

Na zakończenie urodzin proponujemy wyciszenie dzieci przy bajce, którą dobierzemy mając na uwadze zainteresowania i wieku dzieci. Fundacja Ars współpracuje z Poznańską Wytwórnią Filmów Animowanych, dlatego też wśród naszej filmoteki znaleźć można: Baśnie i bajki polskie, Misia Fantazego oraz bajki będące ilustracją do muzyki klasycznej. Dla starszych dzieci proponujemy bajki powstałe na kanwie baśni Brci Grimm.

 • Karaoke

Fundacja Ars dysponuje sceną z profesjonalnym nagłośnieniem. Dajemy dzieciom możliwość poczucia się jak gwiazdy sceny muzycznej. Każdy z uczestników urodzin może stanąć na scenie w blasku reflektorów i zaśpiewać swój ulubiony przebój!

Konwencje urodzin dla dzieci można dowolnie łączyć i dopasowywać do pasji dziecka! Możemy stworzyć urodziny złożone z bloków aktywności, tak aby w wypełnić po brzegi czas na zabawę urodzinową

Zapewniamy 2 pełne godziny atrakcji, konkursów, gier, zabaw. Mamy do dyspozycji dwie sale. Warsztatową, w której odbywają się zajęcia artystyczne oraz audio-wizualną przeznaczoną do gier i zabaw. Dysponujemy także osobnym miejscem dla rodziców, w którym mogą poczekać na swoje pociechy przy kawie i przekąskach.

 

Dla kogo?

Urodziny dla dzieci w wieku od 4 lat

Cennik:

300 zł – od 2 do 10 osób

400 zł – do 15 osób

+ 20 zł za każde dodatkowe dziecko

 

Cena obejmuje:

 • 2 godziny zabawy
 • indywidualny scenariusz i temat zabawy, stworzony w oparci zainteresowań i predyspozycji dziecka
 • opiekę animatorów na czas trwania urodzin ( w zależności od ilości dzieci)
 • profesjonalne materiały plastyczne i animacyjne
 • malowanie twarzy
 • dostępność 2 dużych sal do zabawy : warsztatowej z poczęstunkiem oraz sali audiowizualnej ze sceną,
 • latem dostępny jest ogródek fundacji
 • osobnego miejsca dla rodziców ( możliwość poczęstunku)
 • zaproszenia w formie elektronicznej
 • podstawową dokumentację zdjęciową z urodzin dla dzieci- 10 zdjęć ( w tym zbiorowe) wysłanych mailowo

 

Dodatkowo:

– poczęstunek dla dzieci: 60 zł do 10 osób, 90 zł do 15 osób

– poczęstunek dla rodziców, 60 zł

– urodzinki w sobotę lub niedzielę dopłata 100 zł

Tak o nasz pisze portal dzieci Poznań

http://www.dziecipoznan.pl/artykul-1247-urodziny_w_fundacji_wspierania_tworczosci,_kultury_i_sztuki_ars

 

Zaufaj nam! Pracujemy z pasją.

KONTAKT :

Biuro Fundacji Ars

577 620 888

m.krawczyk@ars.org.pl

 

Biuro Fundacji Ars

61 855 25 45

ars@ars.org.pl