Urodzinki

Zapewniamy 2 pełne godziny atrakcji, konkursów, gier i zabaw.

Mamy do dyspozycji dwie sale: warsztatową, w której odbywają się zajęcia artystyczne oraz audio-wizualną przeznaczoną do gier i zabaw.

Jesteśmy doświadczoną, funkcjonującą 17 lat fundacją prowadzącą działania na rzecz dzieci. Dokładamy wszelkich starań, aby każde dziecko spędziło z nami czas kreatywnie i twórczo. Chcemy także, aby każdy solenizant był potraktowany w sposób wyjątkowy. Dlatego prosimy o dokładne przemyślenie, jakie przyjęcie byłoby dla niego najlepsze i najbardziej niezapomniane. Wspólnie jesteśmy w stanie spełnić urodzinowe życzenia Waszego dziecka!

Proponujemy:

  • Animacje i zabawy

Jest to blok oryginalnych, dostosowanych do wieku zabaw ruchowych pozwalających na wykorzystanie niekończącej się energii dzieci. Doświadczenie zdobywane przez lata utwierdziło nas w tym, że proste i atrakcyjne gry, powodują uśmiech i radość u dzieci, a przy tym uczą współpracy z innymi oraz kreatywności.

  • Warsztaty artystyczne i rękodzielnicze

Zajęcia, podczas których oferujemy możliwość rozwoju zdolności artystycznych i manualnych. Na warsztatach poznamy profesjonalne techniki i materiały plastyczne lub wykorzystamy materiały recyklingowe. Poprzez zabawę chcemy zachęcić dzieci do poszukiwania własnej formy wyrazu.

  • Bal

Zorganizujemy dla Twojego dziecka bal tematyczny. Puścimy wodze fantazji poznając odległe zakątki dziecięcej wyobraźni. Wybierzemy się w podróż do świata baśni wybierając wspólnie myśl przewodnią urodzin. Wymyślimy przebrania, wystrój Sali, dobór muzyki i atrakcji.

  • Teatr cieni

Wspólnie z dziećmi przygotujemy teatr cieni. Wykonamy kukiełki, napiszemy scenariusz oraz przygotujemy scenografię. Na koniec urodzin dla rodziców wystawimy sztukę teatralną zrealizowaną przez dzieci.

  • Pokaz mody

Zaprojektuj, stwórz i zaprezentuj własną kreację na czerwonym dywanie przy blasku reflektorów. Podczas urodzin zabawimy się w projektantów mody. Z zapomnianych ubrań stworzymy niezapomnianą kolekcję dla każdego. Dobierzemy odpowiedni makijaż, fryzurę, a całość zwieńczymy pokazem mody.

  • Eko-design

To zadanie dla prawdziwych kreatorów, mających głowę pełną artystycznych wizji. Przy wykorzystaniu materiałów wtórnych wykonamy z dziecmi przestrzenne prace o nowatorskim charakterze .

  • Kino

Na zakończenie urodzin proponujemy wyciszenie dzieci przy bajce, którą dobierzemy mając na uwadze zainteresowania i wieku dzieci. Fundacja Ars współpracuje z Poznańską Wytwórnią Filmów Animowanych, dlatego też wśród naszej filmoteki znaleźć można: Baśnie i bajki polskie, Misia Fantazego oraz bajki będące ilustracją do muzyki klasycznej. Dla starszych dzieci proponujemy bajki powstałe na kanwie baśni Brci Grimm.

  • Karaoke

Dajemy dzieciom możliwośc poczucia się jak gwiazdy sceny muzycznej. Każdy z uczestników urodzin może stanąć na scenie w blasku reflektorów i zaśpiewać swój ulubiony przebój!

Konwencje można dowolnie łączyć i dopasowywać do pasji dziecka!

Dla kogo?

Urodziny organizujemy dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat.

Cennik:

400 zł – od 2 do 10 osób

500 zł – do 15 osób

+ 20 zł za każde dodatkowe dziecko

Cennik obowiązuje od 01.02.2020 roku

Cena obejmuje:

– opiekę animatorów na czas trwania urodzin

– profesjonalne materiały plastyczne i animacyjne

– malowanie twarzy

– dostępność 2 sal: warsztatowej z poczęstunkiem oraz sali audiowizualnej ze sceną, dla rodziców hol

– latem dostępny jest ogródek fundacji

Dodatkowo:

– poczęstunek dla dzieci: 60 zł do 10 osób, 90 zł do 15 osób

– poczęstunek dla rodziców, 60 zł

– urodzinki w sobotę lub niedzielę dopłata 100 zł

Zaufaj nam! Pracujemy z pasją.

KONTAKT :

61 855 25 45/ kom.:577 620 888
ars@ars.org.pl