Darczyńcy

http://www.york.pl

 

YORK PL oferuje bogatą gamę produktów przeznaczonych do utrzymywania czystości, które wyróżniają się funkcjonalnością, wysoką jakością oraz bogactwem formy, wzornictwa i kolorystyki. Najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w pełni zautomatyzowana produkcja i własne know how stawiają nas na pozycji wiodącego w Europie producenta w branży household. YORK PL przejawia się również troską o pracowników i środowisko naturalne, stąd permanentna dbałość o społeczny i ekologiczny kontekst prowadzenia biznesu. Wszystkie nasze działania koncentrują się na Kliencie i jego oczekiwaniach. To on stanowi podstawę funkcjonowania organizacji, a jego satysfakcja jest dla nas wartością nadrzędną.

 

https://www.unia.pl/

 

Zakłady Chemiczne Unia to przedsiębiorstwo z bogatą historią. Produkuje i sprzedaje artykuły chemii gospodarczej aż od 1950 roku. Stabilną pozycję firmy gwarantują mocne marki, a także coraz większy wachlarz oferowanych produktów, które odnoszą sukces na rynku krajowym i zagranicznym.

 

https://www.duni.com/pl/

 

Firma dostarcza nowatorskie nakrycia stołu oraz kreatywnie zaprojektowane artykuły do pakowania żywności na wynos zarówno firmom, jak i klientom indywidualnym. Wszystkie produkty zostały przygotowane z myślą o realizacji założenia goodfoodmood i są efektem wieloletniej pracy w zakresie materiałów i wzornictwa.

Duni dokłada wszelkich starań, by działać w sposób jak najbardziej etyczny, przejrzysty i efektywnie korzystać z zasobów. W równym stopniu dba o innowacyjność, jakość, bezpieczeństwo, jak i środowisko. Aby mieć pewność, że spełniają rygorystyczne standardy, które sami sobie wyznaczyli, stworzyli Blue Mission. Jest to platforma programu społecznej odpowiedzialności biznesu. W jego ramach wyznaczyli sobie i swoim dostawcom ambitne cele związane z ekologicznymi i etycznymi aspektami ich działalności.

 

http://glassolutions.pl/pl

 

Glassolutions jest częścią globalnej grupy Saint-Gobain i dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jest wiodącym dostawcą najwyższej jakości rozwiązań oraz najbardziej innowacyjnych produktów z zakresu szkła dla architektury, budownictwa, sektora produkującego okna i drzwi. Naszą misją jest dostarczanie komfortu i dobrego samopoczucia w każdym budynku.