1% podatku dla Fundacji ARS

Drodzy przyjaciele Fundacji ARS!

Jak co roku przyszedł czas rozliczenia podatku a wraz z nim możliwość przekazania 1% na rzecz wybranej organizacji pożytku publicznego. Jako Fundacja ARS gorąco zachęcamy do wsparcia naszych działań przy pomocy 1%.

Dlaczego warto się nim podzielić?

  • To nic nie kosztuje – stanowi cząstkę podatku, który i tak trafia do skarbu państwa co oznacza, że wspierający nie wykłada dodatkowych pieniędzy ze swojej kieszeni
  •  Jest niesłychanie proste – wystarczy uzupełnić 2 dodatkowe pola w formularzu PIT: numer KRS (w naszym przypadku 0000192877) oraz kwotę 1%
  • Dzięki niemu pomagacie innym – kwota jednego procenta zostaje przeznaczona na działalność statutową Fundacji, czyli im więcej darowizn tym więcej możliwość dla dzieci i młodzieży!

Zapraszamy do wybrania Fundacji ARS jako odbiorcy 1%, oraz zachęcamy do polecenia rodzinie i znajomym – wiele „jednych procentów” może dać nam 100% możliwości!

 

 

Pamiętaj – rozliczając swój PIT możesz wspomóc edukację dzieci i młodzieży oraz projektu kulturalne w Poznaniu dzięki przekazaniu 1% podatku Fundacji Ars. Osoby, które zechcą przekazać 1% swojego podatku dochodowego na rzecz Fundacji Ars proszone są o wskazanie w formularzu PIT naszej Fundacji poprzez wpisanie nazwy: Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki Ars KRS 0000192877.